Galeria Zobacz jak wygląda kraina fryzur

Stanowiska

Stanowiska

To właśnie w tym miejscu wykonamy na Twojej głowie dokładnie to, co chcesz, o czym marzysz i czego pragniesz.

myjka

Myjka

Przed przystąpieniem do strzyżenia i układania zapraszamy klientów do mycia włosów i skóry głowy. Oczywiście również przy myjce jest wykonywany relaksacyjny, odprężający masaż.

Poczekalnia

Poczekalnia

Czas oczekiwania umilą Ci najnowsze magazyny o modzie, urodzie i trendach we fryzjerstwie przeglądane w towarzystwie aromatycznej kawy lub herbaty.


studio kraina fryzur

Studio

Wszystkie powyższe miejsca łączą się w jedno wspaniałe studio fryzjerskie. Klimat panujący w naszym salonie sprawi, że poczujesz się zupełnie jak w domu.


Gallery Thumb V

Fryzury

To najważniejsza część naszej działalności. Chcemy, by dzięki nam kobiety nosiły fryzurę uwydatniającą ich naturalne piękno.

Gallery Thumb VI

Upięcia i loki

Nic bardziej nie podkreśla rysów twarzy niż efektowne upięcia. Kok czy warkocz, a może oba naraz? Wybór należy do Ciebie.

Gallery Thumb VII

Strzyżenia

Bez względu na to, czy chcesz tylko odświeżyć fryzurę, czy całkowicie ją zmienić, oddaj się w nasze ręce ­ wybierzemy strzyżenie i odpowiednią długość.

Gallery Thumb VI

Kolor

Z przyjemnością pomożemy w zmianie lub podkreśleniu intensywności koloru. Pamiętajmy jednak, by wybrany odcień nie różnił się diametralnie od naturalnej karnacji i oprawy oczu.