O nas Dowiedz się więcej o nas

Moje początki. Pasja od zawsze…

Fryzjerstwo jest moją pasją od zawsze – już jako mała dziewczynka uporczywie prosiłam mamę o przeróżne warkocze i kucyki na głowie. Sama zaś czesałam lalki, a gdy byłam nastolatką – koleżanki ze szkoły. To zamiłowanie zaowocowało decyzją o uczęszczaniu do szkół fryzjerskich – technikum i szkoły zawodowej. Po ich ukończeniu poszłam od razu do pracy, w której zdobywałam jeszcze większe doświadczenie praktyczne. Łącznie w zawodzie funkcjonuję już 15 lat.


Dlaczego zdecydowałam się na otwarcie własnego studia?

Pewnie nie będzie stanowiło zaskoczenia, jeśli powiem, że wielokrotnie słyszałam o kobietach niezadowolonych po wyjściu od fryzjera, którym przez niewłaściwą fryzurę zdarzało się nawet płakać. Postanowiłam, że czas z tym skończyć – stąd pomysł na powstanie Krainy Fryzur.

W moim studio nie ma miejsca na łzy i grymasy na twarzy – zawsze wysłuchuję moje klientki bardzo dokładnie oraz przyjmuję każdą ich wskazówkę, dzięki czemu wiem, czego ode mnie oczekują. Misją studia od samego początku jest realizowanie marzeń klientek o doskonałej fryzurze – i tej zasady trzymam się do dziś.


Kraina Fryzur Salonem Expert Loreal!

loreal

Niezmiernie miło nam Państwa poinformować, iż od jakiegoś czasu jesteśmy Salonem Expert Loreal! To niewątpliwe dla nas ogromny zaszczyt i przyjemność! Dodatkowo mogą Państwo nabyć w naszym studio oryginalne kosmetyki Loreal. Zapraszamy!


Agnieszka, Właścicielka Krainy Fryzur