O nas

Kraina Fryzur to nie jest zwykły lokalny fryzjer. U nas wizyta to cały rytuał: odpowiednio Cię powitamy, zadbamy o Twoje samopoczucie, umilimy czas rozmową i kawą (jeśli masz ochotę), by finalnie stworzyć na Twojej głowie wymarzoną fryzurę. Czasem zmiana fryzury to duży krok, który jest początkiem czegoś nowego. Doskonale to rozumiemy.

Kilka słów o nas

Fryzjerstwo jest naszą pasją od zawsze. Już od małego uwielbiałyśmy, gdy mamy zaplatały nam na głowach przeróżne warkocze lub układały pukle w końskie ogony. Same w ten sposób się ich uczyłyśmy. Dlatego decyzja o pójściu do szkół fryzjerskich i kształceniu się w tym kierunku była dla nas czymś naturalnym, oczywistym. Potem od razu praktyka w salonach i tak już funkcjonujemy w naszym zawodzie od kilkunastu lat.

Skąd pomysł na Krainę Fryzur? Pewnie nie raz słyszałeś o klientach, którzy nie potrafili dogadać się z fryzjerem i wyszli z salonu, lekko mówiąc, nieusatysfakcjonowani. Czas z tym skończyć! Zawsze dokładnie wysłuchujemy ludzi, którzy do nas przychodzą i przyjmujemy od nich każdą wskazówkę, dzięki czemu wiemy, czego oczekują. Misją Krainy Fryzur od samego początku jest realizowanie marzeń klientów o doskonałej fryzurze – i tej zasady trzymamy się do dziś.

Nasz zespół

agnieszka

Agnieszka

Patrycja

Patrycja

monika

Monika

Kraina Fryzur salonem Expert Loreal

loreal logo

Niezmiernie miło nam Państwa poinformować, iż od jakiegoś czasu jesteśmy Salonem Expert Loreal! To niewątpliwe dla nas ogromny zaszczyt i przyjemność! Dodatkowo mogą Państwo nabyć w naszym studio oryginalne kosmetyki Loreal. Zapraszamy!

0
SALON
0
WSPANIAŁE FRYZJERKI
0
UKOŃCZONYCH KURSÓW I SZKOLEŃ FRYZJERSKICH
0
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Czas na nową fryzurę!

Popraw sobie humor i dodaj pewności siebie w Krainie Fryzur.